Sobota, 21 września 2019 r.
  Polski 

Sportowa Gmina 2015Zgrupowania sportowe

DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

DCSiT zaprasza na:
aerobik-siłownia
poniedziałek 18:00-19:00
środa 18:00-19:00

aerobik-ZUMBA
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Zwycięski turniej Wisełki!

9 lutego 2019r. w Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki odbył się Dziecięcy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2009. W stawce 6 drużyn najlepsi okazali się gospodarze zawodów – UKS Wisełka Centrum Dobrzyń nad Wisłą!

Cykl 4 Dziecięcych Turniejów Piłki Nożnej, które w lutym rozgrywane są w DCSiT jest już na półmetku. W minioną sobotę w rozgrywkach rocznika 2009 wystąpiły: Dziecięca Szkółka Piłkarska MB10 Lipno (Żółci i Bordowi), Mustang Ostaszewo, Stoczniowiec Płock, Victoria Smólnik i Wisełka Centrum Dobrzyń nad Wisłą.

W meczu otwarcia Wisełka pokonała Victorię 1:0. Co ciekawe takim samym rezultatem kończyły się 3 następne mecze. „Małe derby” Lipna wygrali Żółci, Stoczniowiec pokonał Mustanga, a Wisełka MB10 Lipno (Bordowi). Z piętnastu spotkań, zaledwie trzy skończyły się różnicą więcej niż jednego gola. Poziom drużyn był zatem bardzo wyrównany, każdy mógł wygrać z każdym, dlatego wiele meczów trzymało w napięciu do ostatnich sekund. Po trzech kolejkach Wisełka miała na koncie 2 zwycięstwa i 1 remis, a przed sobą pojedynek z bardzo wymagającym Stoczniowcem. Zaczęło się nie najlepiej, bo po kontrowersyjnej decyzji sędziego przegrywaliśmy 0:1. Na szczęście nasz zespół się nie podłamał i przystąpił do odrabiania strat. Bohaterem spotkania został B. Janowicz, który dwa razy precyzyjnie uderzył z rzutów wolnych i zapewnił swojej drużynie zwycięstwo 2:1. W trudnych sytuacjach świetnymi interwencjami popisywał się też bramkarz – S. Celmer. Wyszarpane zwycięstwo dodało pewności siebie naszym chłopcom, którzy poszli za ciosem i w decydującym o I miejscu meczu pokonali MB10 Lipno (Żółci) 2:0. Radość naszej drużyny jak i licznie zgromadzonych rodziców była ogromna. Cieszymy się, że współpraca DCSiT i UKS Wisełki w zakresie szkolenia piłkarskiego dzieci przynosi tak dobre efekty. Tej zimy był to już 4 zwycięski turniej naszego zespołu – brawo!

Nagrody dla wszystkich uczestników wręczyli: Łukasz Wasilewski – Przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu, Stanisław Niekraś – Dyrektor Dobrzyńskiego Centrum Sportu i Turystyki oraz Piotr Wyszyński – Prezes UKS Wisełka Centrum.

Wyróżnienia indywidualne:
Zwycięzca konkursu żonglerki – K. Jaworski (UKS Wisełka Centrum)
Najlepszy zawodnik – B. Janowicz (UKS Wisełka Centrum)
Najlepszy bramkarz – M. Szmiga (Stoczniowiec Płock)

Klasyfikacja końcowa:
I – UKS Wisełka Centrum
II – Stoczniowiec Płock
III – MB10 Lipno (Żółci)
IV – MB10 Lipno (Bordowi)
V – Victoria Smólnik
VI – Mustang Ostaszewo
DCSIT / 2019-02-12 08:48

 
Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms