Sobota, 21 września 2019 r.
  Polski 

Sportowa Gmina 2015Zgrupowania sportowe

DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

DCSiT zaprasza na:
aerobik-siłownia
poniedziałek 18:00-19:00
środa 18:00-19:00

aerobik-ZUMBA
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Zagrali Żacy

4 marca 2016r. w Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaków. W rywalizacji 7 i 8 – latków wzięły udział zespoły z Kowala, Lipna, Obrowa, Włocławka i Dobrzynia nad Wisłą.

Żacy to najmłodsza kategoria wiekowa w jakiej rozgrywano turniej organizowany wspólnie przez Dobrzyńskie Centrum Sportu i Turystyki i UKS Wisełkę Centrum Dobrzyń nad Wisłą. Dzieci urodzone w latach 2008 i 2009 dopiero zaczynają swoją przygodę z piłką nożną. Mimo niewielkiego stażu zawodniczego wielu z nich prezentowało już spore umiejętności. Meczom towarzyszyły duże emocje zarówno na boisku jak i na trybunach, gdzie licznie zgromadzeni rodzice głośno dopingowali swoje pociechy.

Bardzo dobrze zaprezentowała się Dziecięca Szkółka Piłkarska z Lipna, która w 5 meczach nie znalazła pogromcy, a jedyne punkty straciła w meczu z Feniksem Obrowo remisując 0:0. Druga lokata przypadła Młodej Włocławiance, a trzecia wspomnianemu wcześniej Feniksowi. Swoje pierwsze doświadczenia turniejowe mocno przeżywali gospodarze turnieju z Dobrzynia nad Wisłą. Chłopcy trenują dopiero pół roku i oczywistym było to, że nie będą jeszcze w stanie nawiązać rywalizacji z ekipami, które ćwiczą np. od 2 lat. Nie zmienia to jednak faktu, że była to bardzo pożyteczna lekcja futbolu i na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Wszystkim zawodnikom wręczono medale. Statuetkami wyróżniono króla strzelców, najlepszego zawodnika i bramkarza turnieju. Zwycięzca konkursu żonglerki otrzymał książkę. Puchar dla zwycięskiej drużyny wręczył Dyrektor DCSiT Stanisław Niekraś.

Zwycięzca konkursu żonglerki: T. Adamski (DSP)
Król strzelców: B. Dąbrowski (Feniks)
Najlepszy zawodnik: J. Witkowski (DSP)
Najlepszy bramkarz: W. Meller (Młoda Włocławianka)

Klasyfikacja końcowa:
I – Dziecięca Szkółka Piłkarska Lipno
II – Młoda Włocławianka Włocławek
III – Feniks Obrowo
IV – Kujawiak Kowal
V – Wisełka Centrum Dobrzyń naw Wisłą (Pomarańczowi)
VI – Wisełka Centrum Dobrzyń nad Wisłą (Żółci)
DCSIT / 2017-03-06 09:19

Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms