Niedziela, 19 maja 2019 r.
  Polski 

Sportowa Gmina 2015Zgrupowania sportowe

DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

DCSiT zaprasza na:
aerobik-siłownia
poniedziałek 18:00-19:00
środa 18:00-19:00

aerobik-ZUMBA
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Zagrali w Talentiadzie

Dobrzyńskie Centrum Sportu i Turystyki było organizatorem nietypowego turnieju piłkarskiego, w którym wzięły udział dzieci urodzone w latach 2003-2007. W sobotę 30 lipca na treningowym boisku piłkarskim w Dobrzyniu nad Wisłą odbyła się piłkarska Talentiada.

Do rywalizacji przystąpiło 22 zawodników. Każdy z nich rozegrał 6 meczów w wymiarze 10 minut w zespołach 4 - osobowych. Talentiada jest nową i ciekawą formą turniejową, w której zawodnicy rozgrywają mecze za każdym razem w innym składzie i gromadzą punkty wyłącznie na własne konto. Za zwycięstwo można było otrzymać 10 pkt, za remis 5 pkt, a za porażkę 0 pkt. Dodatkowo za każdą bramkę zdobytą przez zespół, w którym dany zawodnik aktualnie występował można było otrzymać 1 pkt. Po rozegranym meczu i dopisaniu punktów, każdy uczestnik w kolejnym spotkaniu występował już w innym składzie.

Ideą turnieju była swoboda samodzielnej gry, rozwijanie umiejętności podejmowania decyzji, współpracy i walki do końca. Brak sędziego niejako wymuszał na grających przestrzeganie przepisów i stosowanie się do zasad fair-play, z czym wszyscy doskonale sobie poradzili. Całe rozgrywki przebiegły w miłej atmosferze.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w turnieju. Dla najlepszych 10 zawodników wręczono także smycze, a najlepsza trójka otrzymała medale i nagrody rzeczowe.

Najlepszymi zawodnikami turnieju okazali się:
I - Mateusz Olewiński - 133 pkt
II – Mikołaj Kraśnicki – 90 pkt
III – Mateusz Krukiewicz – 85 pkt

W Talentiadzie wystąpili także (kolejność przypadkowa): Bautembach Michał, Gasiński Bartosz, Perszyński Jakub, Krukiewicz Miłosz, Maciakiewicz Jakub, Olewiński Adam, Kozłowski Bartosz, Pilarski Bartosz, Pilarski Kamil, Jastrzębski Antoni, Gasiński Paweł, Redestowicz Jakub, Piotrowski Jakub, Olewiński Marcel, Sadowski Piotr, Olewiński Mateusz, Elwertowski Mateusz, Zaborowski Miłosz, Brzozowski Szymon i Domeradzki Bartosz.

DCSIT / 2016-08-01 20:22

Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms