Niedziela, 19 maja 2019 r.
  Polski 

Sportowa Gmina 2015Zgrupowania sportowe

DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

DCSiT zaprasza na:
aerobik-siłownia
poniedziałek 18:00-19:00
środa 18:00-19:00

aerobik-ZUMBA
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Zagrali Młodzicy

Sześć drużyn z trzech województw rywalizowało 27 lutego w Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Młodzików. Najlepiej wypadł Wicher Wielgie, który o włos wyprzedził Amatora Maszewo.

W rozgrywkach wystąpiło 6 zespołów: Amator Maszewo (woj. Mazowieckie), KS Pelikan Łowicz i MUKS Pelikan Łowicz (woj. Łódzkie). Województwo Kujawsko – Pomorskie reprezentowali: Kujawiak Kowal, Wicher Wielgie i Wisła Dobrzyń nad Wisłą.

Mecze trwały 15 minut bez zmiany stron, grano systemem „każdy z każdym”. W pierwszej kolejce najefektowniej zaprezentował się Kujawiak, który wygrał z Wisłą 5:0. Poza tym w „derbach” Łowicza padł wynik 2:0 dla MUKS, a bezbramkowym remisem zakończyło się starcie Wichra z Amatorem. To właśnie te dwa ostatnie zespoły wiodły prym w kolejnych meczach i odniosły później komplet zwycięstw. Nieźle wypadł Kujawiak, który zanotował 3 wygrane. Chwile radości mieli też zawodnicy miejscowej Wisły. Po dobrym meczu pokonali oni KS Pelikan Łowicz 2:1. Poniżej oczekiwań wypadły obie ekipy z Łowicza, które od trzech lat uczestniczą w naszych turniejach. Usprawiedliwieniem dla tych drużyn jest ciężka praca jaką od tygodnia wykonywali na zgrupowaniu treningowym w DCSiT.

Po podliczeniu wszystkich wyników okazało się, że najwięcej punktów zdobył Amator i Wicher (po 13). Ponieważ w bezpośrednim meczu między nimi również padł remis 0:0, w dalszej kolejności brano pod uwagę stosunek bramek zdobytych do straconych. Tu… dalej był remis (+7). Dopiero większa liczba bramek zdobytych: Amator – 7 goli, Wicher – 8 goli, sprawiła, że to zawodnicy z Wielgiego mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Najlepszym bramkarzem turnieju został Adam Klaś (Amator), a najlepszym zawodnikiem Piotr Kowalski (Wicher). Nagrody dla wyróżnionych zawodników oraz puchary dla trzech najlepszych drużyn i medale dla wszystkich uczestników wręczył Dyrektor DCSiT Stanisław Niekraś.

Klasyfikacja końcowa:
I – Wicher Wielgie
II – Amator Maszewo
III – Kujawiak Kowal
IV – MUKS Pelikan Łowicz
V – Wisła Dobrzyń nad Wisłą
VI – KS Pelikan Łowicz


TabelaDCSIT / 2016-03-01 06:54

  
Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms