Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r.
  Polski 

Sportowa Gmina 2015Zgrupowania sportowe

DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

DCSiT zaprasza na:
aerobik-siłownia
poniedziałek 18:00-19:00
środa 18:00-19:00

aerobik-ZUMBA
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Wisła Płock trenowała z dziećmi w DCSiT

Niecodzienne spotkanie miało miejsce w Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki. W ramach „Sportowych Ferii” odbył się trening z piłkarzami ,,Wisły’’ Płock!

Giorgi Merebashvili i Oskar Zawada zaszczycili swoją obecnością dzieci biorące udział w Sportowych Feriach z DCSiT. Pierwszy z nich to reprezentant Gruzji występujący na pozycji skrzydłowego, drugi to nowy nabytek Nafciarzy, młodzieżowy reprezentant Polski, grający na pozycji napastnika. Obaj przyjechali do Dobrzynia nad Wisłą z Sebastianem Wicińskim, aby wspólnie z dziećmi odbyć trening piłki nożnej.

Naszych wyjątkowych gości powitał Dyrektor DCSiT Stanisław Niekraś. Następnie do głosu doszły dzieci, które zadawały piłkarzom pytania dotyczące ich kariery. W dalszej części zawodnicy przeprowadzili ogólnorozwojową rozgrzewkę, by chwilę później przystąpić do ćwiczeń z piłkami, które koordynował Piotr Wyszyński. Dzieci ćwiczyły m.in. strzały, grę 1x1 czy prowadzenie piłki. Całość zwieńczyły wspólne mecze, w których aktywny udział wzięli oczywiście piłkarze z Płocka. Na koniec można było jeszcze zdobyć autografy oraz zrobić zdjęcia. Dziękujemy ,,Wiśle’’ Płock za przyjazd i wspólne zajęcia, które na pewno pozostaną w pamięci naszych najmłodszych piłkarzy.
DCSIT / 2018-02-23 14:58

Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms