Środa, 16 października 2019 r.
  Polski 

Sportowa Gmina 2015Zgrupowania sportowe

DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

DCSiT zaprasza na:
aerobik-siłownia
poniedziałek 18:00-19:00
środa 18:00-19:00

aerobik-ZUMBA
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Wisła najlepsza w turnieju Futsalu

29 grudnia 2018r. w Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki odbył się Sylwestrowy Turniej Futsalu. W stawce 8 zespołów najlepsza okazała się dobrzyńska Wisła.

Turniej cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Ostatecznie zgodnie z kolejnością zgłoszeń przyjęto 8 zespołów, choć chętnych do gry było jeszcze więcej. Uczestniczące ekipy rozlosowano do dwóch grup. W grupie A wystąpiły: GKS Fabianki, Wisła I Dobrzyń nad Wisłą, Glewo i Tłuchovia Tłuchowo. W grupie B zagrały natomiast: FC Wielgie, Wisła II Dobrzyń nad Wisłą, Płomiany i Oldboys Dobrzyń nad Wisłą.

Dużo ciekawego działo się w obu grupach i losy awansu do półfinałów ważyły się do ostatnich spotkań. Grupę A dość wyraźnie z 7 punktami wygrała Tłuchovia, ale szansę na II lokatę miały pozostałe 3 zespoły. Jeden punkt lepsza okazała się Wisła I i to ona zameldowała się w najlepszej czwórce. Grupę B z 9 punktami pewnie wygrała Wisła II. Walkę o II lokatę stoczyły pozostałe 3 ekipy i podobnie jak w grupie A jeden punkcik zadecydował o awansie drużyny Oldboys.

Faza pucharowa nie przyniosła niespodzianek i półfinały solidarnie wygrali zwycięzcy swoich grup: Tłuchovia pokonała Oldboys 2:1, a Wisła II okazała się lepsza od Wisły I wygrywając 3:2. W meczu o VII miejsce GKS Fabianki zwyciężył z Płomianami 2:1, a o V miejsce FC Wielgie okazało się lepsze od Glewa (3:1). Brązowe medale wywalczyli piłkarze Wisły I, którzy nie bez problemów pokonali Oldboys 2:1. Finał należał do gospodarzy, czyli Wisły II. W bardzo ciekawym pojedynku nasi zawodnicy pewnie pokonali Tłuchovię 4:1. Medale dla zawodników trzech najlepszych drużyn, statuetki dla wyróżniających się graczy oraz puchar dla zwycięzców wręczyli Burmistrz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Piotr Wiśniewski oraz radny Krzysztof Sobierajski.

Król strzelców – P. Olewiński (Wisła II Dobrzyń nad Wisłą)
Najlepszy zawodnik – P. Rzęsiewicz (Wisła II Dobrzyń nad Wisłą)
Najlepszy bramkarz – K. Witkowski (Tłuchovia Tłuchowo)

Klasyfikacja końcowa:
I – Wisła II Dobrzyń nad Wisłą
II – Tłuchovia Tłuchowo
III – Wisła I Dobrzyń nad Wisłą
IV – Oldboys Dobrzyń nad Wisłą
V – FC Wielgie
VI – Glewo
VII – GKS Fabianki
VIII – Płomiany

DCSIT / 2018-12-31 09:13

Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms