Niedziela, 25 sierpnia 2019 r.
  Polski 

Sportowa Gmina 2015Zgrupowania sportowe

DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

DCSiT zaprasza na:
aerobik-siłownia
poniedziałek 18:00-19:00
środa 18:00-19:00

aerobik-ZUMBA
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Terazlipno najlepsze na półmetku

W weekend 17-18 listopada odbyły się mecze VI i VII kolejki Dobrzyńskiej Ligi Futsalu. Fotel lidera utrzymało Terazlipno, które w meczu na szczycie podzieliło się punktami z FC Wielgie.

Sobotnie potyczki rozpoczęły się od lipnowskich derbów, w których Terazlipno pokonało Gminę Lipno 4:2. Zwycięstwo lidera nie byłoby takie pewne gdyby nie kapitalna postawa bramkarza. Zawodnik Terazlipno obronił wiele groźnych strzałów i znacząco przyczynił się do tego zwycięstwa. Następnie zmierzyły się zespoły, które w tym sezonie nie zdobyły jeszcze punktów. Skrwa Brudzeń pokonała Olimpic Włocławek 6:2 i zapisała w swoim dorobku pierwsze 3 oczka. Rzadko spotykany początek miało spotkanie FC Wielgie - Wojak Team. W 50 sekundzie Wielgie prowadziło już 2:0. Ostatecznie wicelider tabeli wygrał 9:3, a najlepszy strzelec drużyny – Raniszewski zdobył w tym spotkaniu 5 goli. Sobotę zakończyły dobrzyńskie derby ZEWiK – Fanatic DnW. Pierwszą połowę wygrał Fanatic 2:0, ale w drugiej wyższość pokazała bardziej doświadczona ekipa ZEWiK-u, która zwyciężyła 4:2

Od mocnego uderzenia rozpoczęła się ostatnia kolejka I rundy DLF. ZEWiK rozgromił Wojak Team 9:2 i zakończył rok dwoma zwycięstwami. Ostre strzelanie urządził sobie też Fanatic DnW. W spotkaniu ze Skrwą przegrywał 0:1 i 1:2, ale koncertowa druga połowa przyniosła wysokie zwycięstwo 10:3. Szlagierem ostatniej kolejki było spotkanie lidera – Terazlipno z wiceliderem - FC Wielgie. Obie drużyny na pewno nie zawiodły oczekiwań kibiców, choć nie dały tego co najważniejsze w futbolu, czyli bramek. Spotkanie stało na bardzo dobrym poziomie i trzymało w napięciu do ostatnich sekund. Mimo kilku dogodnych sytuacji żadna z drużyn nie znalazła drogi do bramki i mecz zakończył się remisem 0:0. Czwarte niedzielne spotkanie nie doszło do skutku ponieważ zawodnicy Olimpic Włocławek nie stawili się na boisku i Gmina Lipno wygrała walkowerem 5:0.

W tabeli po pierwszej rundzie prowadzi Terazlipno, które we wszystkich 7 meczach nie doznało porażki i tylko raz podzieliło się punktami z wiceliderem FC Wielgie. Pierwsze miejsce w klasyfikacji króla strzelców obronił Patryk Laskowski, który w ten weekend zdobył 4 gole i w sumie ma ich 16.

Runda rewanżowa Dobrzyńskiej Ligi Futsalu rozpocznie się w sobotę 7 stycznia 2017 o godz. 16:00.

DCSIT / 2016-12-19 22:46

Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms