Sobota, 21 września 2019 r.
  Polski 

Sportowa Gmina 2015Zgrupowania sportowe

DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

DCSiT zaprasza na:
aerobik-siłownia
poniedziałek 18:00-19:00
środa 18:00-19:00

aerobik-ZUMBA
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Sportowe zakończenie wakacji

Po raz kolejny Dobrzyńskie Centrum Sportu i Turystyki wraz z Dobrzyńskim Domem Kultury „Żak” zorganizowało festyn dla dzieci z okazji zakończenia wakacji. Nie brakowało atrakcji dla najmłodszych, a także rywalizacji sportowej, która już na stałe wpisała się w program imprezy.

Koniec wakacji nie jest z pewnością ulubionym czasem dla wszystkich dzieci. Z tego względu organizatorzy chcieli umilić ostatnie dni odpoczynku, dbając o przyjemną atmosferę.

Jak co roku przygotowano konkurencje sportowe, w których brali udział najmłodsi. Dzieci rywalizowały w rzucaniu woreczkami do maty celnościowej, slalomie z kijem do unihokeja zakończonym strzałem do bramki, przenoszeniu piłeczki/lotki na czas oraz w „piłkarskich kręglach”. Odbyły się również zmagania w biegach na dystansach od 100 do 400 m. W międzyczasie uczestnicy mogli wystartować w konkursie plastycznym organizowanym przez DDK „Żak”, skorzystać m.in. ze zjeżdżalni, ringu bokserskiego, zrobić sobie zdjęcia w foto budce Magic Foto czy wziąć udział w zabawach organizowanych przez animatorów z firmy Bajeczny Świat. Festyn został zwieńczony wręczeniem nagród dla najlepszych zawodników przez Burmistrza Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Piotra Wiśniewskiego i Dyrektora Dobrzyńskiego Centrum Sportu i Turystyki Łukasza Wasilewskiego.

Bardzo dziękujemy fundatorom nagród: Miejsko – Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej oraz BTL Przesyłki Kurierskie Włocławek, którzy w znacznym stopniu przyczynili się do organizacji tak wspaniałego wydarzenia.
DCSIT / 2019-09-02 13:54

Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms