Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r.
  Polski 

Sportowa Gmina 2015Zgrupowania sportowe

DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

DCSiT zaprasza na:
aerobik-siłownia
poniedziałek 18:00-19:00
środa 18:00-19:00

aerobik-ZUMBA
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Sportowe ferie zakończone

W dniach 12-23 luty, czyli w okresie ferii zimowych w Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki odbywały się zajęcia w ramach „Sportowych Ferii z DCSiT”. Nasze propozycje cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży z Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą.

Oferta DCSiT obejmowała zajęcia dla dzieci i młodzieży od przedszkola do szkoły średniej. Odbywały się warsztaty sportowe z piłki nożnej i piłki siatkowej oraz gry i zabawy. W trakcie ferii rozegrano turnieje tenisa stołowego, siatkarskich trójek i piłki nożnej z podziałem na kategorie wiekowe. Ciekawą propozycją był na pewno wyjazd na basen do Włocławka, który przy wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych udało się zorganizować dla dzieci bezpłatnie.

Głównym punktem programu i największą atrakcją było oczywiście spotkanie i trening z piłkarzami Wisły Płock. Giorgi Merebashvili i Oskar Zawada opowiedzieli o swoich karierach, a także wzięli udział we wspólnych ćwiczeniach, co dla wszystkich młodych adeptów piłki nożnej było wielkim przeżyciem.

Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci, które na ferie nigdzie nie wyjeżdżały, dzięki naszym propozycjom nie narzekały na nudę i aktywna forma spędzania wolnego czasu przypadła im do gustu.

Na koniec ferii z hali DCSiT mogli skorzystać też dorośli - 23.02.2018 był „Dzień Otwarty”. Chętni mogli aktywnie spędzić sobotnie popołudnie. Najaktywniejszymi okazali się mieszkańcy Chalina, Płomian i Dobrzynia nad Wisłą, którzy grali w piłkę siatkową i piłkę nożną.
DCSIT / 2018-02-26 10:08
Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms