Niedziela, 25 sierpnia 2019 r.
  Polski 

Sportowa Gmina 2015Zgrupowania sportowe

DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

DCSiT zaprasza na:
aerobik-siłownia
poniedziałek 18:00-19:00
środa 18:00-19:00

aerobik-ZUMBA
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Siatkarze zagrali dla Sebastiana

12 lutego 2017r. w Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki odbył się Charytatywny Turniej Siatkówki Mężczyzn. Uczestnicy stworzyli ciekawe widowisko sportowe i pomogli w rehabilitacji Sebastiana Cybulskiego.

Oficjalnego otwarcia imprezy dokonał Dyrektor DCSiT Stanisław Niekraś. Głos zabrał również ojciec Sebastiana, który wraz z rodziną podziękował wszystkim uczestnikom za przybycie i okazaną pomoc dla ich syna. W podobnym tonie wypowiedział się także inicjator turnieju Piotr Jankowski.

W rozgrywkach wzięło udział 8 zespołów podzielonych na dwie grupy: Bobrowniki, Nasiegniewo, Radomice i Skępe rywalizowali w grupie A, natomiast Aleksandrów Kujawski, Kikół, Krojczyn i Włocławek zagrali w grupie B. W tej pierwszej prym wiodło Skępe, które wygrało wszystkie 3 mecze. Drugą lokatę wywalczyły Radomice, zaś trzecie i czwarte miejsca przypadły odpowiednio zespołom Bobrownik i Nasiegniewa. Rzadko spotykaną sytuację mieliśmy w grupie B. Spośród 6 meczów, aż 5 kończyło się wynikami 2:1. Zacięta rywalizacja przeciągała się w czasie i gdy grupa A rozegrała już wszystkie 6 meczów, w grupie B zaczynało się dopiero 5 spotkanie (grano równolegle na dwóch boiskach). W grupie najlepszy był Aleksandrów, który w stosunku 2:1 wygrał wszystkie trzy mecze. Drugą lokatę wywalczył Krojczyn. Trzecie miejsce przypadło drużynie z Kikoła, zaś czwarte ekipie z Włocławka.

Po zakończeniu rozgrywek grupowych, zespoły z tych samych miejsc obu grup rozegrały między sobą mecze o końcowe lokaty w turnieju. Najpierw Włocławek i Nasiegniewo zmierzyły się w meczu o VII m-ce. Lepszy okazał się Włocławek, który wygrał 2:0. W meczu o V m-ce Kikół pokonał Bobrowniki 2:1, a w starciu o III m-ce Krojczyn zwyciężył z Radomicami 2:0. W finale spotkali się zwycięzcy grup, którzy nie doznali jeszcze porażki. W bardzo ciekawym i stojącym na dobrym poziomie spotkaniu Aleksandrów Kujawski pokonał Skępe 2:0.

Nagrody dla wyróżnionych zawodników i drużyn ufundowało DCSiT. Statuetki dla najlepszych zawodników z każdej drużyny wręczyli: Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Jerzy Żurawski i Radny Grzegorz Raszkiewicz. Puchary dla trzech najlepszych drużyn wręczył tata Sebastiana - Eryk Cybulski. Dziękujemy drużynom za wsparcie finansowe akcji p.n. „Gramy dla Sebastiana”. Natomiast w imieniu uczestników dziękujemy Piotrowi I Kamilowi Jankowskim wraz z małżonkami za przygotowanie słodkiego poczęstunku dla zawodników. Podziękowania kierujemy także Paulinie Kraśnickiej i Rafałowi Walterowi za pomoc przy organizacji turnieju. Mamy nadzieję, że ta inicjatywa pomoże w rehabilitacji Sebastiana Cybulskiego, któremu życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Klasyfikacja końcowa i najlepsi zawodnicy drużyn:
I – Aleksandrów Kujawski: Denys Marchenko
II – Skępe: Łukasz Lewandowski
III – Krojczyn: Kamil Jankowski
IV – Radomice: Miłosz Osiecki
V – Kikół: Piotr Kiełkowski
VI – Bobrowniki: Kacper Sztypka
VII – Włocławek: Marcin Latus
VIII – Nasiegniewo: Patryk Wieczyrski
DCSIT / 2017-02-13 11:19

Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms