Niedziela, 25 sierpnia 2019 r.
  Polski 

Sportowa Gmina 2015Zgrupowania sportowe

DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

DCSiT zaprasza na:
aerobik-siłownia
poniedziałek 18:00-19:00
środa 18:00-19:00

aerobik-ZUMBA
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Siatkarze grali o Puchar Dyrektora DCSiT

2 kwietnia 2017r. w Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki rozegrano Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn. W zawodach rywalizowało 6 drużyn.

Siatkarskie zmagania od lat cieszą się sporym zainteresowaniem okolicznych drużyn i ze względu na bardzo dobre warunki, chętnie uczestniczą one w tego typu turniejach. Tym razem do Dobrzynia przyjechały zespoły z Aleksandrowa Kujawskiego, Bobrownik, Chalina, Krojczyna, Nasiegniewa i Włocławka. Cała stawkę podzielono na dwie grupy. Grano do dwóch wygranych setów, do 25 punktów.

W grupie A najlepiej wypadł Aleksandrów, który w dwóch meczach nie stracił nawet seta. W starciu o 2 lokatę lepsi od Nasiegniewa okazali się zawodnicy z Chalina. W grupie B rywalizację zdominował Włocławek, a zaciętą walkę o 2 miejsce i awans do półfinału stoczyły zespoły z Krojczyna i Bobrownik. W tie-breaku wygrali reprezentanci naszej gminy, czyli Krojczyn.

W następnej fazie rozgrywek odbyły się mecze półfinałowe. Najpierw Włocławek pewnie pokonał Chalin 2:0, a Aleksandrów musiał się sporo napocić żeby w tie-breaku pokonać Krojczyn. W spotkaniu o 5 miejsce Bobrowniki pokonały Nasiegniewo, zaś walkę o brązowe medale Krojczyn wygrał z Chalinem. W Finale wielu emocji i siatkówki na nieco wyższym poziomie dostarczyli widzom zawodnicy z Włocławka i Aleksandrowa. W pierwszej partii dużo lepiej prezentował się Włocławek i pewnie ją wygrał. Jak przewrotna potrafi być siatkówka przekonaliśmy się w drugim secie, który tym razem wygrał Aleksandrów. W zaciętym tie-breaku 15:12 zwyciężył Włocławek.

Zawody prowadzili sędziowie Jarosław Lubomski i Radosław Chełminiak oraz wolontariuszki Paulina Kraśnicka i Klaudia Bukowska. Dyplomy dla wszystkich drużyn, medale dla trzech najlepszych ekip i puchar dla zwycięzców wręczył Dyrektor DCSiT Stanisław Niekraś.

Klasyfikacja końcowa:
I – ECO – Myjnia Volleyball Team Włocławek
II – Aleksandrów Kujawski
III – Borówka Krojczyn
IV – Chalin
V – Bobrowniki
VI – Black Team Nasiegniewo
DCSIT / 2017-04-03 09:22

 
Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms