DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

aerobik-siłownia
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Rozegrano III i IV kolejkę DLF

W miniony weekend odbyły się mecze III i IV kolejki Dobrzyńskiej Ligi Futsalu. W meczu na szczycie FC Wielgie zremisowało z Gminą Lipno 2:2. Sytuację wykorzystało Terazlipno, które wygrało po raz czwarty i awansowało na fotel lidera.

W sobotę już pierwszy mecz dostarczył wielu sportowych wrażeń. Wojak Team prowadził 2:0, ale ambitnie grający Fanatic odrobił straty i wygrał 4:3. Pachniało niespodzianką w spotkaniu Terazlipno – Olimpic Włocławek. Faworyci z Lipna pierwszą połowę wygrali minimalnie 2:1, ale w drugiej połowie dołożyli 4 trafienia i pewnie pokonali przeciwników 6:1. Podobny przebieg miał pojedynek Skrwy Brudzeń z FC Wielgie. Pierwsza odsłona była wyrównana (2:2), a druga zdominowana przez faworytów. FC Wielgie w 8 minut zdobyło 6 bramek i wygrało 8:3. W najciekawszym spotkaniu ZEWiK podejmował Gminę Lipno. Ku zadowoleniu miejscowych kibiców, jako pierwszy prowadzenie objął ZEWiK. Druga połowa należała jednak do lipnowian, którzy po ciężkim meczu wygrali 3:1.

Niedzielne granie rozpoczęli zawodnicy Terazlipno i Fanatic. Pewne zwycięstwo 4:0 zanotowali ci pierwsi, choć gdyby nie brak skuteczności próbujących coś zmienić zawodników Fanaticu, wynik mógłby być nieco niższy. Nie zmienia to faktu, że Terazlipno zasłużenie wygrało 4 mecz z rzędu. Ciekawe widowisko zafundowały kibicom drużyny Skrwy i Wojak Team. Faworytem był Wojak i zgodnie z przewidywaniami prowadził już 5:1. Nie podłamało to Skrwy, która dzięki bardzo ambitnej walce zaczęło odrabiać straty i ostatecznie przegrała tylko jednym golem. Wynik 7:6 dla Wojak Team. Szlagierem można było określić mecz dwóch prowadzących w tabeli drużyn: Gminy Lipno i FC Wielgie. Mecz stał na dobrym poziomie. Obie drużyny bardzo skoncentrowane starały się przede wszystkim nie popełnić błędu w obronie i szybko kontrować. Prowadzenie dwa razy obejmowała Gmina Lipno, ale FC Wielgie też dwa razy odpowiedziało i mecz zakończył się podziałem punktów. W ostatnim spotkaniu skutecznością popisał się ZEWiK, który przeciwko Olimpic Włocławek zanotował 9 trafień. Gości stać było jedynie na honorową bramkę w ostatniej minucie, przez co mecz zakończył się wynikiem 9:1.

W tabeli samodzielnie prowadzi Terazlipno, które w czterech kolejkach nie doznało jeszcze porażki. Wśród strzelców najlepiej prezentuje się Patryk Laskowski. Zawodnik ZEWiK-u ma na koncie 10 goli.

DCSIT / 2016-12-05 23:21

Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms