Niedziela, 25 sierpnia 2019 r.
  Polski 

Sportowa Gmina 2015Zgrupowania sportowe

DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

DCSiT zaprasza na:
aerobik-siłownia
poniedziałek 18:00-19:00
środa 18:00-19:00

aerobik-ZUMBA
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Relacja z II kolejki DLF

26 listopada 2016 rozegrano II kolejkę Dobrzyńskiej Ligi Futsalu. Po wysokim zwycięstwie, na pierwsze miejsce w tabeli awansowała Gmina Lipno.

Spotkanie Fanatic DnW i FC Wielgie otworzyło sobotnie rozgrywki. Szybko, bo już w 5 minucie zespół z Wielgiego prowadził 2:0. Mimo złego początku Fanatic się nie poddawał i zdobył bramkę kontaktową. Wyrównana pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gości 3:2. W drugiej odsłonie FC Wielgie dołożyło czwartą bramkę, a Fanatic mimo kilku dogodnych sytuacji nie potrafił znaleźć drogi do bramki i strat już nie odrobili. Wynik 4:2 dla FC Wielgie.

Prawdziwą kanonadę oglądaliśmy w meczu Skrwa Brudzeń – Gmina Lipno. Zaczęło się ciekawie, bo pierwsi prowadzenie objęli zawodnicy Skrwy. Faworyt z Lipna straty odrobił z nawiązką i do przerwy było 1:3. Druga połowa zaczęła się jeszcze bardziej zaskakująco. W 7 minut Skrwa zdobyła 3 gole i na tablicy niespodzianka - 4:3 dla Brudzenia. Z czasem doświadczenia wielokrotnego zwycięzcy DLF wzięło jednak górę i kolejne bramki zdobywali już tylko lipnowianie. Z wyniku 4:3 w 10 minut zrobiło się 4:10 i Gmina Lipno zainkasowała kolejne 3 punkty.

Niewiele mniej goli padło w pojedynku Wojak Team – Olimpic Włocławek. Co ciekawe po pierwszej połowie kibice nie zobaczyli żadnej bramki. Druga odsłona zdecydowanie zrekompensowała te braki. Wojak Team prowadził 3:0, ale Olimpic się nie poddawał i w minutę odpowiedział 2 trafieniami. Od tego momentu na boisku istniał już tylko jeden zespół. Rozpędzony Wojak Team z dużą częstotliwością zdobywał kolejne bramki i wygrał zdecydowanie 9:3.

Dużo działo się w meczu kończącym sobotnie potyczki. Zespoły ZEWiK-u i Terazlipno zafundowały kibicom bardzo ciekawy i stojący na dobrym poziomie mecz. Wydawało się, że pierwsza odsłona zakończy się bezbramkowym remisem, ale w ostatniej minucie Terazlipno oddało dwa skuteczne strzały i na przerwę zeszło z dwubramkowym prowadzeniem. Taki obrót sytuacji nie podłamał ZEWiK-u, który po 8 minutach drugiej połowy remisował 2:2. Kolejną bramkę zdobyło Terazlipno, jednak ZEWiK ponownie odpowiedział i było 3:3. Decydującą akcję minutę przed końcem przeprowadziło Terazlipno i po bardzo ciekawym spotkaniu wygrało 4:3.

W tabeli na prowadzeniu jest Gmina Lipno, która lepszym bilansem bramkowym wyprzedza FC Wielgie i Terazlipno. W klasyfikacji króla strzelców na pierwsze miejsce awansował Damian Majewski. Zawodnik Gminy Lipno zdobył w tej kolejce aż 6 goli i łącznie ma ich już 8.

Więcej zdjęć można obejrzeć na stronie: http://lipno-cli.pl.
DCSIT / 2016-11-28 23:02

Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms