Sobota, 21 września 2019 r.
  Polski 

Sportowa Gmina 2015Zgrupowania sportowe

DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

DCSiT zaprasza na:
aerobik-siłownia
poniedziałek 18:00-19:00
środa 18:00-19:00

aerobik-ZUMBA
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Poznaliśmy najlepszych tenisistów Miasta i Gminy

18 listopada Dobrzyńskie Centrum Sportu i Turystyki zorganizowało VI Mistrzostwa Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą. W czterech kategoriach wiekowych łącznie zaprezentowało się 33 zawodników.

Już od 10:00 swoje zmagania rozpoczęły dzieci z klas I-III Szkoły Podstawowej. Następnie swój turniej rozegrali uczniowie klas IV-VI SP oraz VII klas SP i I-II Gimnazjum. W klasach IV-VI wystartowało 9 zawodników. Najlepszy w tej kategorii okazał się B. Kozłowski. W kategorii kobiet podjęły rywalizację dwie Panie. Największym zainteresowaniem cieszyły się rozgrywki mężczyzn, w których wzięło udział 16 tenisistów. Rozgrywki w tej grupie przeprowadzono w systemie rosyjskim do dwóch przegranych. Co ciekawe w turnieju gościnnie wystąpili także zawodnicy LZS Jastrzębie, którzy ze względu na miejsce zamieszkania nie mogli być klasyfikowani w Mistrzostwach Miasta i Gminy. A. i K. Rybowicz pokazali tenis na wysokim poziomie, a nasi pozostali uczestnicy mieli okazję wiele się od nich nauczyć. Spośród uprawnionych do gry zawodników bezkonkurencyjny okazał się M. Gabarski. Dla trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii medale wręczył Dyrektor DCSiT Stanisław Niekraś.

Klasyfikacja końcowa:

Chłopcy, klasy I-III
I – M. Celmer
II – H. Wysiński

Chłopcy, klasy IV-VI:
I – B. Kozłowski
II – M. Kraśnicki
III – M. Olewiński

Dziewczęta, klasy IV-VI:
I – W. Kowalczyk

Kobiety:
I – S. Suwalska
II – D. Wyczałkowska

Mężczyźni:
I - M. Gabarski
II – J. Żółtowski
III – N. Tomczyk
DCSIT / 2017-11-20 14:16

 
Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms