Niedziela, 25 sierpnia 2019 r.
  Polski 

Sportowa Gmina 2015Zgrupowania sportowe

DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

DCSiT zaprasza na:
aerobik-siłownia
poniedziałek 18:00-19:00
środa 18:00-19:00

aerobik-ZUMBA
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Piłkarskie zmagania orlików

2 grudnia 2017r. w Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki w Dobrzyniu nad Wisłą odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików. Swoje umiejętności prezentowali chłopcy urodzeni w roku 2008 i młodsi.

Organizatorem zawodów wspólnie z DCSiT był UKS Wisełka Centrum. Przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowało się 6 zespołów: Dziecięca Szkółka Piłkarska Lipno, Feniks Obrowo, Młoda Włocławianka, Młody Lubień, Skompensis Skępe i Wisełka Centrum. Drużyny rywalizowały w systemie „każdy z każdym”, mecze trwały 12 minut. Jak burza, przez cały turniej przeszli zawodnicy z lipnowskiej szkółki piłkarskiej, którzy w każdym spotkaniu popisywali się sporymi umiejętnościami. Z dobrej strony pokazali się też młodzi piłkarze z Włocławka i Lubienia Kujawskiego. Obie drużyny w 5 meczach zdobyły po 10 punktów i tylko lepsza różnica bramek zdecydowała o wyższej lokacie włocławian. Przyzwoity występ zaliczyli też gospodarze, czyli UKS Wisełka Centrum. Dwa zwycięstwa pozwoliły uplasować się na IV pozycji. Najważniejsza jak zwykle była dobra zabawa i wspólna gra w piłkę nożną, którą młodzi zawodnicy uwielbiają. W trakcie turnieju odbył się jeszcze konkurs żonglerki. W zabawie wzięło udział 6 zawodników (po jednym z każdej drużyny). Medale dla wszystkich uczestników, puchary dla 3 najlepszych drużyn oraz statuetki dla wyróżniających się zawodników wręczył Dyrektor DCSiT Stanisław Niekraś i Prezes UKS Wisełka Centrum Piotr Wyszyński. Zawody prowadził sędzia Jarosław Barczak. Dziękujemy wszystkim zawodnikom i trenerom za sportową rywalizację oraz rodzicom za doping i obecność na trybunach.

Wyróżnienia indywidualne:
Król strzelców – J. Witkowski (DSP Lipno)
Najlepszy zawodnik – T. Adamski (DSP Lipno)
Najlepszy bramkarz – W. Meller (Młoda Włocławianka)
Zwycięzca konkursu żonglerki – W. Kacprowicz (Wisełka Centrum)

Klasyfikacja końcowa:
I – DSP Lipno
II – Młoda Włocławianka
III – Młody Lubień
IV – Wisełka Centrum Dobrzyń nad Wisłą
V – Feniks Obrowo
VI – Skompensis Skępe
DCSIT / 2017-12-04 14:11

 
Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms