Niedziela, 25 sierpnia 2019 r.
  Polski 

Sportowa Gmina 2015Zgrupowania sportowe

DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

DCSiT zaprasza na:
aerobik-siłownia
poniedziałek 18:00-19:00
środa 18:00-19:00

aerobik-ZUMBA
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Piłkarskie zmagania orlików

12 listopada w Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików. W zawodach organizowanych wspólnie przez DCSiT i UKS „Wisełka Centrum” rywalizowało 8 zespołów.

Dziecięce turnieje piłkarskie w Dobrzyniu nad Wisłą to już tradycja. Od kilku lat na naszą halę przyjeżdżają drużyny nie tylko z regionu, ale także z innych województw. Tym razem mogliśmy oglądać 80 zawodników, którzy przez ponad cztery godziny rozegrali 18 spotkań.

W grupie A spotkały się Wisełka Centrum I, AP Młody Lubień, Kujawiak Kowal i Sadownik Waganiec. Z sześciu meczów między tymi zespołami, aż cztery zakończyły się podziałem punktów. Dzięki lepszemu bilansowi bramkowego do półfinału jako pierwszy awansował Kujawiak Kowal, a drugie miejsce przypadło AP Młody Lubień. W grupie B wystąpiły Wisełka Centrum II, Młoda Włocławianka, Skompensis Skępe i Zryw Bielsk. Tutaj rywalizację wygrała Młoda Włocławianka, a drugą lokatę wywalczyło Skępe. W półfinałach Skompensis ograł Kujawiaka 1:0, zaś AP Młody Lubień pokonał Młodą Włocławiankę 2:1. W meczu o III lokatę Młoda Włocławianka wysoko pokonała Kujawiaka Kowal 3:0.

Jak na finał przystało najwięcej emocji było właśnie w meczu kończącym zmagania 10 – latków. W regulaminowym czasie gry pomiędzy zespołami Młody Lubień i Skompensis Skępe padł rezultat 1:1 i do wyłonienia zwycięzców potrzebny był konkurs rzutów karnych. Lepszymi egzekutorami okazali się zawodnicy ze Skępego, którzy wygrali 2:0.

Medale dla wszystkich uczestników, wyróżnienia dla najlepszych zawodników w drużynach, statuetki dla najlepszego bramkarza i zawodnika turnieju oraz puchar dla zwycięskiej drużyny wręczył Dyrektor DCSiT Stanisław Niekraś oraz Prezes UKS Wisełka Centrum Piotr Wyszyński i Członek Zarządu Grzegorz Piotrowski. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania rodzicom zawodników UKS Wisełki Centrum za pomoc przy organizacji turnieju.

Najlepszy zawodnik turnieju: M. Mikorski (AP Młody Lubień)
Najlepszy bramkarz turnieju: J. Skibicki (UKS Skompensis Skępe)

Najlepsi zawodnicy w drużynach:
- M. Dąbrowski (AP Młody Lubień)
- M. Krupiński (AP Młoda Włocławianka)
- W. Rudzińska (Kujawiak)
- M. Trojanowski (Sadownik)
- A. Mierzejewski (Skompensis)
- M. Leśniewski (Zryw)
- M. Elwertowski (Wisełka Centrum I)
- M. Olewiński (Wisełka Centrum II)

Klasyfikacja końcowa:
I – UKS Skompensis Skępe
II – AP Młody Lubień
III – AP Młoda Włocławianka
IV – MGKS Kujawiak Kowal
V – GKS Sadownik Waganiec
VI – LKS Zryw Bielsk
VII – UKS Wisełka Centrum I
VIII – UKS Wisełka Centrum II

DCSIT / 2016-11-14 21:32

Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms