Sobota, 21 września 2019 r.
  Polski 

Sportowa Gmina 2015Zgrupowania sportowe

DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

DCSiT zaprasza na:
aerobik-siłownia
poniedziałek 18:00-19:00
środa 18:00-19:00

aerobik-ZUMBA
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Piłkarskie zmagania 13-latków

W minioną sobotę 16 lutego odbyła się kolejna odsłona Dziecięcych Turniejów Piłki Nożnej. Tym razem do rywalizacji stanęli zawodnicy z rocznika 2006 i młodsi.

Organizatorzy, czyli Dobrzyńskie Centrum Sportu i Turystyki oraz UKS Wisełka Centrum Dobrzyń nad Wisłą zaprosili do rozgrywek 5 zespołów: Kujawiak Kowal, Skompensis Skępe, Unia Choceń, Wisła Główina-Sobowo i Zryw Bielsk. W roli gospodarza wystąpiła także miejscowa Wisełka Centrum.

W meczu otwarcia Wisełka Centrum pokonała Zryw 3:2 i zapisała na swoim koncie 3 punkty. Premierowe zwycięstwa odniosły także zespoły Kujawiaka – 1:0 z Wisłą i Unii – 2:1 ze Skompensisem. W sumie rozegrano 15 spotkań, a każdy zespół wystąpił na boisku 5 razy. Bezkonkurencyjna okazała się Unia Choceń, która przebrnęła turniej z kompletem zwycięstw i imponującym bilansem bramkowym 15:1. Tuż za nią, z trzema zwycięstwami, remisem i porażką uplasował się Kujawiak Kowal. Szansę na najniższy stopień podium miały aż trzy zespoły: Skompensis, Wisła i Wisełka Centrum. Minimalnie lepszy w tej stawce okazał się zespół ze Skępego, który uzbierał 6 punktów. Po 5 „oczek” zgromadziły drużyny Wisły i Wisełki Centrum, a że w bezpośrednim pojedynku między tymi zespołami padł bezbramkowy remis, to o wyższym miejscu decydował lepszy bilans bramkowy. Tutaj lepsza okazała się Wisła, dlatego naszej Wisełce Centrum przypadła V lokata. W trakcie turnieju odbył się jeszcze konkurs żonglerki. Po jednym zawodniku z każdej drużyny mogło się zaprezentować przed pozostałymi uczestnikami oraz kibicami. Konkurencję tą zdecydowanie wygrał R. Pawłowski z dobrzyńskiej Wisełki Centrum, który podbił piłkę 92 razy. Wyróżnienie za postawę i umiejętności otrzymała występująca w Wiśle Główinie-Sobowo N. Borowska, której życzymy wielu sukcesów w kobiecej piłce nożnej.

Nagrody dla uczestników wręczył Dyrektor DCSiT Stanisław Niekraś oraz Prezes UKS Wisełka Centrum Piotr Wyszyński. Dziękujemy wszystkim zawodnikom i trenerom drużyn za udział w turnieju oraz sportową postawę.

Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy zawodnik; M. Rubiecki (Unia Choceń)
Najlepszy bramkarz: B. Domeradzki (Wisełka)
Zwycięzca konkursu żonglerki: R. Pawłowski (Wisełka)

Klasyfikacja końcowa:
I – Unia Choceń
II – Kujawiak Kowal
III – Skompensis Skępe
IV – Wisła Główina Sobowo
V – Wisełka Centrum Dobrzyń nad Wisłą
VI – Zryw Bielsk
DCSIT / 2019-02-18 11:37

Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms