DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

aerobik-siłownia
poniedziałek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Panowie zagrali w Siatkówkę

23 października 2016r. w Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki odbył się Turniej Siatkówki Mężczyzn. W rywalizacji wzięły udział dwie nasze drużyny: Chalin i Krojczyn oraz Bobrowniki i Skępe.

Już pierwsze spotkanie Krojczyna i Skępego stało na dobrym poziomie i dostarczyło wielu sportowych wrażeń. Zmotywowane i żywiołowo reagujące na każdy zdobyty punkt drużyny stworzyły ciekawe widowisko. Pierwszego seta pewnie wygrał Krojczyn, ale w drugim (grano do 2 wygranych setów) nie było już tak łatwo i dopiero po zdobyciu 28 punktów Krojczyn dopiął swego i wygrał 2:0. W odbywającym się równolegle spotkaniu Bobrowniki bez przeszkód pokonały Chalin również 2:0. W drugiej kolejce doszło do starcia faworytów, w którym Krojczyn podejmował Bobrowniki. Pierwszego seta wyraźnie wygrały Bobrowniki, a Krojczyn w niczym nie przypominał zespołu z poprzedniego meczu.

Gospodarze popełniali proste błędy, które skrzętnie wykorzystywali doświadczeni goście. Bardziej wyrównany był drugi set, ale i w nim wyższość pokazały Bobrowniki odnotowując ważne zwycięstwo 2:0. Zgodnie z przewidywaniami Skępe również pokonało Chalin 2:0, ale tym razem młodym zawodnikom z naszej gminy udało się „urwać” przyjezdnym sporo punktów. Decydujące mecze rozegrano w ostatniej kolejce. Krojczyn pewnie pokonał Chalin 2:0, zaś Bobrowniki dopiero w tie-breaku ograły Skępe 2:1 i zapewniły sobie zwycięstwo w turnieju.

Puchary dla drużyn wręczyła z-ca Burmistrza Marzena Niekraś i radny Grzegorz Raszkiewicz.