Sobota, 21 września 2019 r.
  Polski 

Sportowa Gmina 2015Zgrupowania sportowe

DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

DCSiT zaprasza na:
aerobik-siłownia
poniedziałek 18:00-19:00
środa 18:00-19:00

aerobik-ZUMBA
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Odbył się turniej siatkarzy

29 października 2017 w hali Dobrzyńskiego Centrum Sportu i Turystyki rozegrano turniej piłki siatkowej mężczyzn. W zawodach wystąpiły dwie drużyny z Gminy Dobrzyń nad Wisłą: Chalin i Krojczyn oraz Aleksandrów Kujawski i Bobrowniki.

Turniej rozegrano w systemie każdy z każdym. W sumie rozegrano 6 meczów do dwóch wygranych setów. W dwóch przypadkach do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był tie-break. Od początku wysoki poziom sportowy prezentowali siatkarze z Aleksandrowa Kujawskiego. Po dwóch pewnych zwycięstwach, dopiero w ostatnim meczu turnieju faworyci musieli się trochę bardziej napocić. Bliscy sprawienia niespodzianki byli zawodnicy z Krojczyna. Po dwóch partiach na tablicy wyników widniał remis i dopiero w bardzo emocjonującym 3 secie lepsi okazali się goście. Mimo porażki brawa za ambitną walkę należą się również reprezentantom naszej Gminy. Z dobrej strony pokazali się stali bywalcy turniejów w hali Centrum - Bobrowniki. Co prawda w spotkaniu z faworytami ulegli 0:2, ale w pozostałych dwóch meczach zanotowali zwycięstwa. Druga i mniej doświadczona drużyna z naszej Gminy – Chalin, dostała tego dnia dobrą lekcję siatkówki, bo ogranie z mocniejszymi przeciwnikami może zaprocentować w przyszłości. Puchary i medale dla 3 najlepszych drużyn oraz statuetkę dla najlepszego zawodnika – Rafała Pokucińskiego (Aleksandrów) wręczył Dyrektor DCSiT Stanisław Niekraś.

Klasyfikacja końcowa:
I – Aleksandrów Kujawski
II – Bobrowniki
III – Krojczyn
IV - Chalin
DCSIT / 2017-10-30 09:26

Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms