Sobota, 21 września 2019 r.
  Polski 

Sportowa Gmina 2015Zgrupowania sportowe

DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

DCSiT zaprasza na:
aerobik-siłownia
poniedziałek 18:00-19:00
środa 18:00-19:00

aerobik-ZUMBA
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Odbył się turniej Orlików

16 grudnia 2017r. w Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików. Zawody jak zwykle cieszyły się dużym zainteresowaniem kibiców. W stawce 6 zespołów najlepiej wypadły Młode Talenty z Torunia. Bardzo dobry występ zanotowała też nasza Wisełka Centrum.

W rozgrywkach Orlików (rocznik 2007 i mł.) wystąpiły drużyny: Feniks Obrowo, Młode Talenty Toruń, Młody Lubień Kujawski, Skompensis Skępe, Wicher Wielgie i Wisełka Centrum Dobrzyń nad Wisłą. Turniej rozgrywano w systemie „każdy z każdym”, mecze trwały 12 minut.

Rozgrywki zainaugurowano meczem gospodarzy, czyli Wisełki Centrum z Feniksem Obrowo. Mimo optycznej przewagi Wisełka nie zdołała przeprowadzić skutecznej akcji i mecz zakończył się remisem 0:0. W następnych meczach Młody Lubień pokonał Wicher Wielgie, a spotkanie Młodych Talentów Toruń ze Skompensis Skępe zakończył się podziałem punktów. W dalszej fazie turnieju rozkręcali się gospodarze, którzy najpierw pokonali Wichra, a następnie Skompensis. Bardzo dobrze prezentowały się też zespoły z Torunia i Lubienia Kujawskiego. Ciekawe i stojące na bardzo dobrym poziomie widowisko stworzyli zawodnicy Młodych Talentów i Wisełki Centrum. Wynik otworzyli gospodarze, ale po kilku minutach torunianie wyrównali. Mimo dogodnych sytuacji Wisełka nie zdołała już przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i mecz na szczycie zakończył się remisem 1:1. Ostatecznie dzięki lepszemu bilansowi bramek I miejsce przypadło zespołowi Młodych Talentów, ale II pozycja naszej drużyny przyniosła nam wiele satysfakcji. Chłopcy pokazali się z dobrej strony, a ich mądra gra została doceniona przez wielu obserwatorów. Indywidualnie fajnie zaprezentowali się nasi reprezentanci: Kuba Piotrowski wygrał konkurs żonglerki (165 podbić), a Olek Radzimski został wybrany najlepszym zawodnikiem. Cały turniej przebiegał w miłej atmosferze. Kibice oglądali wiele ciekawych akcji, ładnych bramek i dobrych interwencji bramkarzy. Nie brakowało też gestów fair-play. Nagrody dla uczestników wręczył Dyrektor DCSiT Stanisław Niekraś i Prezes UKS Wisełka Centrum Piotr Wyszyński. Zawody prowadził sędzia Jarosła Barczak.

Wyróżnienia indywidualne:
Król strzelców: Damian Synoracki (Młode Talenty Toruń)
Najlepszy zawodnik: Aleksander Radzimski (Wisełka Centrum DnW)
Najlepszy bramkarz: Jakub Skibicki (Skompensis Skępe)
Zwycięzca konkursu żonglerki: Jakub Piotrowski (Wisełka Centrum DnW)

Klasyfikacja końcowa:
I – Młode Talenty Toruń
II – Wisełka Centrum Dobrzyń nad Wisłą
III – Młody Lubień
IV – Feniks Obrowo
V – Skompensis Skępe
VI – Wicher Wielgie
DCSIT / 2017-12-18 10:00

Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms