Niedziela, 25 sierpnia 2019 r.
  Polski 

Sportowa Gmina 2015Zgrupowania sportowe

DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

DCSiT zaprasza na:
aerobik-siłownia
poniedziałek 18:00-19:00
środa 18:00-19:00

aerobik-ZUMBA
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Odbył się piłkarski turniej 10 – latków

25 lutego w Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 2007. Rywalizację zdominowała Akademia Piłkarska Reissa z Konina.

W zawodach wystąpiło 6 drużyn: AP Reissa Konin, Młoda Włocławianka Włocławek, Skompensis Skępe, Viking Aleksandrów Kujawski, Zryw Bielsk i Wisełka Centrum Dobrzyń nad Wisłą. Turniej rozegrano w systemie „każdy z każdym”, czas gry wynosił 14 minut.

Turniej dobrze rozpoczęli gospodarze, którzy w meczu otwarcia pokonali Skompensis 1:0. Swoje premierowe występy wygrali także zawodnicy Młodej Włocławianki (3:1 ze Zrywem Bielsk) i AP Reissa (3:0 z Vikingiem). Bez wątpienia w pierwszych spotkaniach zawodnikom towarzyszyła duża trema i dopiero stopniowo w kolejnych meczach pokazywali pełnię swoich możliwości. Świetnie zaprezentowali się piłkarze z Konina. Komplet zwycięstw i styl gry zrobił wrażenie na licznie zgromadzonych kibicach. Bardzo udany występ zaliczyła także miejscowa Wisełka Centrum, która w 5 meczach zanotowała 4 zwycięstwa i zasłużenie wywalczyła 2 miejsce w turnieju. Z dobrej strony pokazała się też Młoda Włocławianka. Była to jedyna drużyna, która nawiązała walkę z AP Reissa.

W trakcie turnieju odbył się konkurs żonglerki. Zdecydowany zwycięzca - Kacper Adamski z Konina przyznał, że jego rekord życiowy wynosi… 755! Jak wiemy, w najmłodszych kategoriach wyniki nie są najważniejsze dlatego bez względu na zajęte miejsca wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. Nagrodami wyróżniono najlepszych zawodników z każdej drużyny, króla strzelców, najlepszego bramkarza i zawodnika turnieju. Puchar za I miejsce powędrował do piłkarzy z Konina.

Najlepszy zawodnik: J. Piotrowski (Wisełka Centrum)
Najlepszy bramkarz: J. Skibicki (Skompensis)
Król strzelców: J. Krysztofowicz (AP Reissa)

Klasyfikacja końcowa i najlepsi zawodnicy drużyn:
I – AP Reissa Konin (B. Socha)
II – UKS Wisełka Centrum DnW (A. Radzimski)
III – Młoda Włocławianka (P. Jankowski)
IV – UKS Skompensis Skępe (H. Wąsicki)
V – ASPN Viking Aleksandrów Kujawski (B. Grochulski)
VI – Zryw Bielsk (M. Leśniewski)
DCSIT / 2017-02-28 14:01

 
Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms