Środa, 16 października 2019 r.
  Polski 

Sportowa Gmina 2015Zgrupowania sportowe

DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

DCSiT zaprasza na:
aerobik-siłownia
poniedziałek 18:00-19:00
środa 18:00-19:00

aerobik-ZUMBA
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Młodzicy rozpoczęli sezon halowy

17 listopada 2018r. w Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików. W rywalizacji wzięło udział pięć zespołów.

Do zawodów przystąpiły następujące drużyny: GKS Fabianki, Młody Lubień I, Młody Lubień II, Skompensis Skępe i Wisełka Centrum Dobrzyń nad Wisłą. W meczu otwarcia gospodarze wyraźnie pokonali rywali ze Skępego. W kolejnych meczach dobre wrażenie zrobiły też oba zespoły z Lubienia Kujawskiego, które wysoko pokonały swoich przeciwników. W dalszej fazie rozgrywek prym wiodły wspomniane już drużyny z Lubienia będące poza zasięgiem reszty stawki. Walkę o najniższy stopień podium stoczyła nasza Wisełka z GKS Fabianki. W bezpośrednim meczu między tymi drużynami padł remis 1:1, ale dzięki lepszemu stosunkowi bramek to nasz zespół cieszył się z brązowych medali. Zaskakujący przebieg miało ostatnie starcie turnieju, w którym najmłodszy i pozostający do tej pory nawet bez jednej zdobytej bramki zespół ze Skępego mierzył się z Młodym Lubieniem I. Niespodziewanie to Skompensis objął prowadzenie i przez dłuższy fragment meczu zaciekle bronił korzystnego rezultatu. Nieustające ataki faworytów w końcu przyniosły efekty w postaci kilku bramek i ostatecznego zwycięstwa Młodego Lubienia. W trakcie turnieju przeprowadzono jeszcze konkurs żonglerki. Każdy zespół miał swojego reprezentanta, a najlepiej wypadł bramkarz Młodego Lubienia I, który podbił piłkę 48 razy.

Na koniec w kilku słowach turniej podsumował Dyrektor DCSiT Stanisław Niekraś. Dla wszystkich zawodników wręczono medale, trzy najlepsze zespoły otrzymały także puchary. Statuetkami wyróżniono najlepszego zawodnika – M. Mikorski (Młody Lubień I) i bramkarza turnieju – W. Hubar (Skompensis).

Klasyfikacja końcowa:
I – Młody Lubień II
II – Młody Lubień I
III – Wisełka Centrum Dobrzyń nad Wisłą
IV – GKS Fabianki
V – Skompensis Skępe
DCSIT / 2018-11-19 12:00

Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms