Niedziela, 25 sierpnia 2019 r.
  Polski 

Sportowa Gmina 2015Zgrupowania sportowe

DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

DCSiT zaprasza na:
aerobik-siłownia
poniedziałek 18:00-19:00
środa 18:00-19:00

aerobik-ZUMBA
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Kobiety grały w piłkę

18 lutego 2017r. w Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet. Organizatorem zawodów był UKS Mustang Wielgie i DCSiT.

Otwarcia imprezy dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Jacek Waśko. W rozgrywkach wystąpiło 6 zespołów: Husarki Mochowo, Orlęta Baboszewo (2 drużyny), Tęcza Bydgoszcz i UKS Mustang Wielgie (2 drużyny). Grano systemem każdy z każdym po 12 minut. Od początku turnieju prym wiodły piłkarki z Wielgiego, które pewnie wygrały 4 mecze i tylko raz musiały uznać wyższość rywalek z Bydgoszczy. Taki bilans sprawił, że podopieczne Michała Ziemińskiego pewnie wygrały turniej z 12 punktami na koncie. Druga lokata przypadła zawodniczkom z Bydgoszczy, a trzecia drużynie Husarki Mochowo. Warty podkreślenia jest fakt, że turniej przebiegał w bardzo spokojnej i przyjaznej atmosferze, z poszanowaniem przepisów i głęboko pojętym duchu fair-play. Nagrody dla drużyn i wyróżniających się zawodniczek wręczyli Burmistrz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Jacek Waśko, Wójt Gminy Wielgie Tadeusz Wiewiórski i Dyrektor DCSiT Stanisław Niekraś.

Klasyfikacja końcowa i najlepsze zawodniczki w drużynach:
I – UKS Mustang I Wielgie – Anna Żebrowska
II – UKS Tęcza Bydgoszcz – Marta Muszyńska
III – Husarki Mochowo – Wioletta Sobieśniewska
IV – Mustang II Wielgie – Zuzanna Jaskuła
V – Orlęta II Baboszewo – Sylwia Sokołowska
VI – Orlęta I Baboszewo – Sylwia Trybańska


Najlepsza zawodniczka: Anita Brzygcy (UKS Tęcza Bydgoszcz)
Najlepsza bramkarka: Martyna Truchlewska (Husarki Mochowo)
Król strzelców: Paulina Szczepaniak (UKS Mustang I Wielgie)
DCSIT / 2017-02-20 09:57

Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms