DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

aerobik-siłownia
poniedziałek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Kibicowali płockiej Wiśle

Data 20 maja 2016r. będzie jednym z ważniejszych dni w historii Wisły Płock. Nafciarze w znakomitym stylu pokonali bydgoskiego Zawiszę 5:0 i po 10 latach przerwy, ponownie awansowali do ekstraklasy. Okazałe zwycięstwo na żywo oglądało wielu kibiców z Dobrzynia nad Wisłą.

Wyjazd na ten hitowy pojedynek zorganizowało Dobrzyńskie Centrum Sportu i Turystyki. Nasza grupa liczyła dokładnie 42 osoby, ale fanów z Dobrzynia było na tym meczu znacznie więcej. Wśród najwierniejszych i żywiołowo dopingujących kibiców było także ok 20 fanów z Dobrzynia, którzy zaznaczyli swoją obecność nie tylko głośnym dopingiem, ale także wywieszeniem flagi.

Piątkowy mecz był niezwykle ważny dla obu ekip, które walczyły między sobą o drugą lokatę I ligi i awans do ekstraklasy. Od początku zdecydowanie bardziej zdeterminowana do osiągnięcia tego celu była Wisła. Już w 17 minucie bramkę dla Nafciarzy zdobył Damian Piotrowski i 7500 fanów zgromadzonych na stadionie oszalało z radości. W drugiej połowie dominacja Wisły nie podlegała dyskusji, a 4 bramki zdobyte w tej części gry były tego najlepszym dowodem.

Wyjazd do Płocka bez wątpienia należy zaliczyć do udanych. Po pierwsze: nasi młodzi podopieczni mieli możliwość obejrzenia meczu piłkarskiego na dobrym poziomie, po drugie: cała grupa aktywnie wspierała Wiślaków i uczyła się kulturalnego, sportowego dopingu, po trzecie: świetny mecz rozegrali zawodnicy, których dobrze znamy, bo podczas ostatnich ferii zimowych z DCSiT prowadzili w naszej hali trening dla dzieci. Damian Piotrowski i Mikołaj Lebedyński zdobyli po 1 golu, a w bramce znakomicie spisywał się Seweryn Kiełpin.

Gratulujemy Wiśle Płock awansu do ekstraklasy i życzymy powodzenia w meczach na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce.
DCSIT / 2016-05-23 15:31

Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms