Sobota, 21 września 2019 r.
  Polski 

Sportowa Gmina 2015Zgrupowania sportowe

DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

DCSiT zaprasza na:
aerobik-siłownia
poniedziałek 18:00-19:00
środa 18:00-19:00

aerobik-ZUMBA
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Dziecięce turnieje dobiegły końca

W miesiącu lutym Dobrzyńskie Centrum Sportu i Turystyki co sobotę gościło młodych adeptów piłki nożnej. W czterech turniejach wzięły udział 22 drużyny, w sumie wystąpiło 186 zawodników.

W ostatnią sobotę 23 lutego swoje zmagania miały dzieci urodzone w roku 2008 i młodsi. Do rozgrywek przystąpiło 5 drużyn: Orzeł Goleszyn, Pelikan Łowicz Biali, Pelikan Łowicz Zieloni, Stoczniowiec Płock i Wisełka Centrum Dobrzyń nad Wisłą.

Faworytem rozgrywek był przebywający od tygodnia na zgrupowaniu w DCSiT Pelikan Łowicz. Turniej świetnie rozpoczęła Wisełka Centrum, która wysoko pokonała Stoczniowca 4:0. W następnym meczu spotkały się dwa zespoły z Łowicza. Biali pokonali Zielonych 3:1. W dalszej fazie rozgrywek doszło do kilku niespodzianek. Punkty gubił Pelikan, a coraz lepiej radził sobie Stoczniowiec. Mimo dobrego początku problemy zaczęła mieć Wisełka Centrum. Gra w ataku i konstruowanie akcji mogły się podobać, ale szwankowała defensywa, przez co kolejne 3 mecze skończyły się minimalnymi porażkami. Niespodziewanie, choć w pełni zasłużenie, zwycięzcą zawodów został Stoczniowiec Płock.

Dziękujemy wszystkim klubom, które odpowiedziały na nasze zaproszenie i wzięły udział w turniejach. Słowa uznania należą się trenerom za przygotowanie drużyn do zawodów oraz kibicom i rodzicom wspierającym swoje pociechy z trybun.

Nagrody dla uczestników wręczył z-ca Burmistrza Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą Sebastian Olewiński.

Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy zawodnik: P. Banaszczak (Pelikan Biali)
Najlepszy bramkarz: O. Nastachowski (Stoczniowiec)
Zwycięzca konkursu żonglerki: F. Domińczak (Pelikan Biali)

Klasyfikacja końcowa:
I – Stoczniowiec Płock
II – Pelikan Łowicz Biali
III – Pelikan Łowicz Zieloni
IV – Orzeł Goleszyn
V – Wisełka Centrum Dobrzyń nad Wisłą
DCSIT / 2019-02-25 08:20

Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms