Niedziela, 25 sierpnia 2019 r.
  Polski 

Sportowa Gmina 2015Zgrupowania sportowe

DCSiT zaprasza na zgrupowania sportowe kluby i drużyny gier zespołowych, sportów indywidualnych. Sauna, siłownia, mały gabinet odnowy biologicznej. tel. (54) 253-05-70/71 dcsit@dobrzyn.pl

DCSiT zaprasza na:
aerobik-siłownia
poniedziałek 18:00-19:00
środa 18:00-19:00

aerobik-ZUMBA
wtorek 19:00-20:00
czwartek 19:00-20:00

Aktywnie w przerwie świątecznej

W dniach 27-29 grudnia w Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki odbyły się turnieje sportowe dla dzieci i młodzieży. W rozgrywkach piłki siatkowej i piłki nożnej uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich.

27 grudnia odbył się Turniej Siatkarskich Trójek. W rywalizacji wzięły udział zarówno dziewczęta jak i chłopcy. Trzy drużyny rozegrały trzy spotkania, w których wyraźnie wyróżniały się Czarne Robaczki. Bardzo wyrównaną rywalizację oglądaliśmy w spotkaniu Smerfetek i SKS Węgorze Chalin. Minimalnie lepsze okazały się Smerfetki, co pozwoliło zająć im II miejsce.

Klasyfikacja Turnieju Siatkarskich Trójek:
I – Czarne robaczki
II – Smerfetki
III – SKS Węgorze Chalin

Dzień później – 28 grudnia zmagania kontynuowali piłkarze. W Halowym Turnieju Piłki Nożnej dla uczniów gimnazjów i szkół średnich wystartowało 5 drużyn. Walka była zacięta, a kilku zawodnikom udzieliły się niestety złe emocje. Na szczęście nie brakowało też pozytywnych akcentów i gestów fair – play. Na skutek kontuzji zawodnika Tłuchovii i braku rezerwowych w tej drużynie, przeciwnicy (FC Wielgie Junior i Glewo) postanowili wyrównać szanse i również zagrali o jednego zawodnika mniej – brawo! Cały turniej bez porażki przebrnęła ekipa Straży.

Klasyfikacja Turnieju Piłki Nożnej Gimnazjów i Szkół Średnich :
I – Straż
II – Włocłavia
III – Glewo
IV – FC Wielgie Junior
V – Tłuchovia

29 grudnia w Halowym Turnieju Piłki Nożnej rywalizowali uczniowie szkół podstawowych. W rozgrywkach wzięły udział 3 zespoły, które zagrały w systemie „każdy z każdym” mecz i rewanż. Bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy Gang Mafii, którzy nie doznali porażki. Faworytów próbowali dogonić młodzi piłkarze z FC Trio, ale mimo ambitnej postawy ta sztuka się nie udała. Cieszy udział najmłodszej drużyny – FC Piłkarze, którzy wiekiem i warunkami fizycznymi wyraźnie odstawali od przeciwników. Mimo tego w żadnym meczu się nie poddawali i dzielnie walczyli do ostatniego gwizdka.

Klasyfikacja Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych:
I – Gang Mafia
II – FC Trio
III – FC Piłkarze

DCSIT / 2017-01-02 23:16

 
Wykonanie: Maciej Radkowski | Powered by: Quick.Cms